Vážení klienti a fanoušci golfu,

dovolte mi Vám představit naši cestovní kancelář.
Ta se již plných 15 let specializuje na golfový cestovní ruch.

Specialista na golfovou dovolenou.

Zásadním mílnikem v novodobé historii naší společnosti je spojení se společnosti GPA. Spojením těchto dvou subjektů vznikl na trhu největší poskytovatel celoročních golfových služeb v ČR pro amatérské hráče s obratem přes 50 milionů Kč.

Našim cílem je stát se v tomto segmentu nejenom jedničkou na trhu v ČR, ale i zahraničí. Již dnes připravujeme otevření poboček na Slovensku, Finsku, Thajsku a Vietnamu.

Golf jako takový je ve světe doslova fenoménem. Asi málokdo z řad českých hráčů a fanoušků ví, že golf se hraje ve 206 zemích světa na více ja 34 000 hřištích. Ještě dominantnejší je amatérský hráčský trh, kde aktuální čísla hovoří o více než 65 miliónech aktívnich hráčích a více než půl miliardě fanoušků této fantastické hry. Tím se golf řadí mezi nejdostupnější a nejoblíbenější sporty na této planetě.

Z toho pramení naše budoucí strategie, která se zaměřuje na celosvětový golf. Tento náš záměr přinese našim tuzemským klientům zcela nový úhel pohledu na golf jako takový.

Pevně věříme, že vás již v nadcházejíci golfové sezóně překvapíme atraktívními nabídkami do nových golfových destinací. Budeme samozrejmě rozvíjet a zkvalitňovat svoje služby a to i do oblíbených a často navštěvovaných destinací jako je Španělsko, Portugalsko a Turecko.

Závěrem Vám chceme za celý tým popřát hodně zdraví a golfových ůspěchů na našich společných golfových zájezdech.

Adolf Červinka a Michal Křeček