Hotel:

Celkem 17 deluxe vil s obytnou plochou 190 - 250 m2. Black Sea Rama Golf & Villas nabízí svým hostům různé typy ubytování tak, aby vyhověli potřebám každého. Tento komplex má příjemnou atmosféru s výhledem na mys Kaliakra a golfové hřiště. 

Poloha:

Resort se nachází 60 km (40 minut jízdy) severně od Varny na pobřeží Černého moře poblíž známých letovisek Sv.Konstantin a Elena, Zlaté písky a Albena. Naleznete zde kilometry širokých písečných pláží na pozadí historie, kde se mísí pravěk s thráckou civilizací, Římany, Řeky, byzantskou érou a islámem.

Pokoje:

5 hvězdičkové deluxe vily s odlišným vybavením nábytkem v každé z nich, s 3-4 ložnicemi s klimatizací, 2 nebo 3 koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou, troubou, varné desky, nádobí a příbory, obývací pokoj s jídelním oddílem, plasmová TV, telefon, krb, zahradní nábytek, vlastni bazén, jacuzzi, security systém a soukromé parkoviště, buggy k dispozici pro všechny ubytované. 

Stravování:

Restaurace v klubovně, Bistro Bell Tower a vinný sklep s více než 400 druhy vín. snídaně formou bufetu, večeře servírované formou 3 chodů. Kontinentální kuchyně. V resortu máte možnost nalovit si vlastní ryby k večeři, které vám místní šéfkuchař připraví podle svých originálních receptů. Resort má vlastní pěstírnu zeleniny a ovoce.

Ostatní:

18 jamkové Gary Player hřiště Golf akademie s moderním vybavením a technologií snímání švihu s možností úpravy indoor nebo outdoor odpaliště, služby skotského profesionála. Oboustranný 350 m driving range. Golf Shop, možnost půjčení holí, ručních vozíků nebo buggy. Golfové turnaje Wellness, miderní fitness centrum, vniřní vyhřívaný 15 m bezén, venkovní bazén s dětskou sekcí, lehátka, jacuzzi a finská sauna v klubovně, Sport centrum s 2 venkovními tenisovými kurty, pára, sauna, billiar a stolní tenis, masáže, studio krásy a Spa terapie, půjčovna kol, rybaření a možnost půjčení malých loďek na jezírkách na hřišti, dětský koutek, plážové a mořské sporty, výlety na jachtách, výuka malování.