Hotel:

V areálu Westin Resort Costa Navarino se nachází pět sladkovodních bazénů a dva dětské bazény, využít lze také vnitřní vyhřívaný bazén s dětskou částí. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici bez poplatku u bazénů i na pláži. K vybavení patří restaurace Morias, bar s nabídkou rostlinných čajů, sendvičů a salátů, pool bar a dva bary na pláži. Pro děti do 12 let připravují zábavný program dětské kluby. Sportovně založení hosté mohou provozovat řadu sportovních aktivit. 

Poloha:

Pěkný komplex nízkopodlažních budov The Westin Resort Costa Navarino, vystavěný v tradičním stylu z místních materiálů v přírodních tónech, je zasazený do příjemné zahrady se subtropickými keři a záplavou levandulí, rozmarýnu, oregana a dalších voňavých bylinek. Na dlouhé písečné pláži, místy s kamenitým vstupem do vody, a křišťálově čistou vodou Jónského moře, lze provozovat různé vodní sporty. Vzdálenost od města Kalamata, je asi 45 kilometrů, do nejbližšího přístavního městečka Pilos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů lze dojet hotelovým autobusem, který zajišťuje dopravu několikrát denně.

Pokoje:

Elegantně zařízené dvoulůžkové klimatizované pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, minibar, SAT TV, rádio, trezor, možnost připojení k internetu, balkón nebo terasa. Na vyžádání lze doplnit DVD přehrávač. Hotel nabízí i bezbariérové ubytování.

Stravování:

Westin Resort připravuje pro hosty obědy, které se podávají v příjemném prostředí pod širým nebem, občerstvení u bazénu a večerní koktejly. V restauraci Morias mohou hosté ochutnat čerstvé vafle a palačinky a v baru a lounge 1827 si dát některý z široké nabídky aromatických čajů.

Ostatní:

Pro volné chvíle a odpočinek jsou na místě lázně Anazoe Spa & Thalassotherapy s krytým bazénem a golfové hřiště Dunes a pro děti dětské golfové a tenisové hřiště, unikátní pískový hrad a herna Cocoon.