Hotel:

Velice luxusní, nově postavený hotel, který je citlivě zasazen do okolní přírody v blízkosti jezera Garda. Je to ideální místo pro volný čas i pro služební cesty, a to díky široké nabídce různých zařízení a odpočinkové atmosféře. Tento komplex nabízí svým hostům veškerý komfort. Tvoří jej 4 budovy. Active Hotel Paradiso je přestavěné venkovské sídlo z 18.století.

Poloha:

Prázdninový komplex "Paradiso" o rozloze 800.000 m2 se nachází ve vzdálenosti 2 km od jezera Lago di Garda, součástí komplexu je golfové hřiště Paradiso. V okolí najdete další golfová hřiště (Golf Club Verona, Villafranca, Golfgarda, Palazzo Arzaga, Chervo Golf).

Pokoje:

Celkem je k dispozici 62 pokojů různých typů (např. classic, superior, junior suite a další ), telefon, satelitní TV s možností placených kanálů, za poplatek internet, minibar, kávovar, safe, klimatizace, vysoušeč vlasů, vlastní sociální zařízení, vana nebo sprchový kout, terasa.Pokoje Superior : stejně zařízené jako standartní pokoje, jsou prostornější s prosklenou stěnou.Junior Suite : mají oddělenou ložnici, rozkládací pohovku v obývacím pokoji.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Lze dokoupit večeře formou bufetu nebo výběrem z menu v Pizzerii (pizza, saláty a zákusky).

Ostatní:

V Golf hotelu je vnitřní bazén s vířivkou, fitness centrum, sauna a turecké lázně (vstup mají i hosté s Golf residencí). Za poplatek je možnost pronájmu horských kol, 18-ti jamkové hřiště včetně 2 drivinge range, jeden Putting Green a golf shop. Navíc je zde golfová akademie s 4 jamkovým cvičným hřištěm.