Hotel:

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, snack bar u bazénu a panoramatický bar „Horizonte“ v 8.poschodí hotelu, venkovní bazén pro děti a pro dospělé s dohledem plavčíka, pokojový servis, víkendová diskotéka „Cats“ a privátní parking, čistírna, kadeřník, hlídání dětí a administrativní centrum se sekretářskými službami, faxem a kopírkou, 6 multifunkčních konferenčních místností s technickým vybavením. V lobby připojení k internetu WI-FI.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u pláže v oblasti Costa Azul přibližně 20 minut jízdy od centra Lisabonu. Stejnojmenná pláž patří k nejoblíbenějším místům víkendového odpočinku obyvatel portugalské metropole. Místo je vhodné zejména pro klidnou dovolenou, hotel je od pláže oddělen místní komunikací. Golfová hřiště Aroeira Golf Club jsou vzdálena přibližně 10 minut jízdy, Quinta do Peru asi 25 minut.

Pokoje:

Všech 353 pokojů má klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů), TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, rádio, trezor. Doporučujeme pokoje s výhledem na moře.

Stravování:

Snídaně jsou servírovány formou bufetu.

Ostatní:

Venkovní bazén s částí pro děti, herna, čítárna, diskotéka, hlídání dětí (za poplatek). Nedaleko 3 golfová hřiště.