Hotel:

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, výtah, bary, restaurace, a-la-carte restaurace a obchody. Ve venkovním areálu 2 bazény, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Poloha:

Be Live Collection Marrakech se nachází v Marrákeši 10 km centra města. Mezinárodní letiště Marrákeš - Menara je vzdáleno 11 km, 2 km od stanice metra a 7 km od Palais de La Bahia. Be Live Collection Marrakech je hotel pouze pro dospělé.

Pokoje:

Hotel má 212 moderních pokojů, které mají luxusní design a minibar, Wi-Fi, kávový stolek, křeslo a žehličku a žehlící prkno. Mnoho pokojů nabízí výhled na Atlasové hory. Koupelny mají takové vybavení jako sprcha, fén a toaletní potřeby pro hosty.

Stravování:

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Možnost pozdější snídaně. Snacky po celý den (11:00-18:00 h.) Místní alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00).

Ostatní:

Součástí hotelu je zahrada a terasa. Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města. Lázeňské a wellness služby za poplatek.