Hotel:

Hotel byl vybudován terasovitě a připomíná bílé středomořské městečko svažující se k moři. Nabízí 390 pokojů, 7 výtahů, recepci, 4 konferenční sály (až 250 osob), několik restaurací a barů, společenskou místnost s televizí, internetovou kavárnu, pokojový servis, kadeřnictví, několik obchodů, hlídané parkoviště pro hotelové hosty, subtropickou a kaktusovou zahradu, která se svažuje k moři, dva bazény (jeden se slanou vodou a jeden v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky, slunečníky a kruhové dětské brouzdaliště.

Poloha:

Na jihozápadním pobřeží, 17 km od letiště, v centru turistického letoviska Playa de las Américas.

Pokoje:

Pro hosty je k dispozici 402 pokojů, 7 výtahů, recepce, 4 konferenční sály s audiovizuální technikou a kapacitou 25 až 250 osob, subtropická a kaktusová zahrada, která se svažuje k moři, několik restaurací a barů, společenská místnost s televizí, internetová kavárna, pokojový servis, bio-centrum (sauna, masáže, vířivá koupel, turecká parní lázeň, posilovna, atd.), kadeřnictví, několik obchodů a butiků, směnárna, hlídané parkoviště pro hotelové hosty, dva vyhřívané bazény (jeden se slanou a jeden se sladkou vodou) s lehátky a slunečníky, kruhové dětské brouzdaliště. Hotel připravuje také animační program.

Stravování:

V areálu hotelu je několik restaurací a barů, kde lze čerpat polopenzi nebo plnou penzi formou švédských stolů nebo à la carte.

Ostatní:

Pronájem kol na recepci, posilovna, stolní tenis, kulečník, v blízkosti hotelu lze zajistit tenis a jachting. 200 m od hotelu se nachází potápěčské centrum. Pro golfisty nabízí hotel veškerý servis a slevu na všech hřištích na ostrově.