Hotel:

Menší elegantní hotel, vzniknuvší rekonstrukcí původní budovy z dvacátých let minulého století je dokladem zdejší překrásné architektury z počátku 20. století a leží v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Santo da Serra Golf. Hostům je k dispozici nonstop recepce, restaurace, bar, fitness, knihovna, společenská a hrací místnost, konferenční místnost cca pro 40 osob s technickým vybavením, čistírna, velká zahrada.

Poloha:

Hotel Estalagem se nachází v malebné vesničce Santo da Serra obklopené lesy, které byly v roce 1999 prohlášeny za světové bohatství. Pláže Santa Cruz a letiště se nachází pouhých 10 minut a hlavní město Funchal je vzdáleno 20 minut. Je majetkem stejné rodiny již od roku 1920 a je velmi oblíbeným i u hráčů European Tour, kteří zde hledají ůtočiště každý rok během Madeira Open.

Pokoje:

Všech 21 pokojů je standardně vybaveno koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, přístupem na internet, minibarem, centrálním topením a trezorem (za příplatek). Junior Suites jsou prostornější.

Stravování:

V ceně je snídaně formou švédských stolů.

Ostatní:

Restaurace, bar, venkovní a vnitřní bazén, internet, knihovna, whirpool, turecká koupel. Posilovna, tenisový kurt, na pláži možnost vodních sportů, jízda na horských kolech, procházky kolem levád, tenis.