Hotel:

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s výbornou středomořskou kuchyní, 2 bary, bar u bazénu a bar na pláži, konferenční centrum o výměře 890 metrů čtverečných s moderním technickým vybavením včetně WI-FI, golfová recepce s možností úschovy golfových holí, čistírna, garáže a parkoviště, skvělé lázeňské centrum Satsanga.

Poloha:

Příjemný hotel se nachází jen 5 minut od mezinárodního letiště, 15 minut od centra hlavního města ostrova - Funchalu a jen 10 minut od golfových hřišť Palheiro a Santo da Serra. Hotel je situován v těsné blízkosti oceánu a pláže.

Pokoje:

Hotel nabízí 258 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, telefonem s přímou provolbou, TV se satelitním příjmem, LCD obrazovkou, CD a DVD přehrávačem, rádiem, trezorem, vlastním sociálním zařízením se sprchou, WC, vysoušečem vlasů a základními hygienickými potřebami, možností fax/modem připojení, minibarem a balkonem nebo terasou, 24 hodinový pokojový servis.

Stravování:

Stravování formou bufetu, možnost přikoupení all inclusive.

Ostatní:

Venkovní bazén pro dospělé i děti, herna, dětský klub, lázeňské centrum Satsanga (dynamický vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, Turecké lázně, Římské lázně, kontrastní sprchy, masáže a lázeňské procedury, léčivé koupele chodidel, tělocvična). Vodní park, tenisový kurt, obchody a restaurace nedaleko hotelu, vodní sporty na pláži, motokárová trať, animační programy.