Hotel:

Hotel disponuje 186 pokoji a apartmány, má jeden vnitřní bazén a dva vyhřívané venkovní, tři restaurace, čtyři bary, Beach Bar, Pool Bar, kongresové středisko pro 250 osob, zasedací místnosti a místnosti pro bankety, soukromé oslavy a setkání, čtyři tenisové kurty, kapli, pro děti Kempi Kids Club, hotelové služby po celých 24 hodin, včetně Limousin Rental Service. V areálu je několik butiků a přepychových obchodů.

Poloha:

Tento první luxusní Golf & Spa Resort na Istrii je umístěn v Savudriji, pouhých 5 km od hranic se Slovinskem a 85 km od letiště v Terstu. Hotel je umístěn přímo u moře, má soukromou pláž.

Pokoje:

Hotel disponuje 186 pokoji a apartmány, mimořádně rozlehlé hotelové pokoje jsou vybaveny, stejně jako celý hotelový komplex, nejmodernějšími špičkovými technologiemi, např. jediným dotykem se rozsvěcují světla, zapíná televizor, spouštějí rolety, objednává snídaně na pokoj. Ve všech pokojích je televize s plochou obrazovkou, Hi-Fi souprava, připojení k internetu a minibar. Balkony nebo terasy mají výhled buď na moře nebo do zahrady. Vybavení koupelen zahrnuje masážní sprchu a zvlášť vanu. Nejlepší světoví designéři jsou autory hotelového zařízení, přepych je patrný na každém kroku. Je pro návštěvníky standardem, spojeným se jménem Kempinski.

Stravování:

Snídaně je podávána formou velmi bohatého bufetu. Lze dokoupit večeře také formou bufetu.

Ostatní:

Součástí hotelu je i jedinečné wellness centrum s několika bazény a vším, co si jen návštěvník těchto moderních zařízení, přinášejících odpočinek, zotavení, osvěžení a uvolnění celého organizmu, jen může přát. Rozkládá se na ploše 3000 m2.Jen pár kroků od samotného hotelu, v rámci hotelového areálu, čeká na jeho hosty první istrijské hotelové golfové hřiště s osmnácti jamkami, dílo vyhlášeného architekta Dietharda Fahrenleitnera.