Hotel:

Pro hosty je připraven široký výběr kvalitních služeb a  exkluzivního vybavení. Mezi ně například patří restaurace,  2 bary, konferenční místnost, směnárna, velké množství obchodů. Relaxovat můžete v místních lázních, salónu krásy nebo využít luxusní bazén. Večerní zábavu může zprostředkovat noční klub, ale nezapomnělo se ani na děti, pro které je zde připraven dětský klub.

Poloha:

Hotelový komplex se nachází přibližně 20 minut cesty od mezinárodního letiště v Menára a 10 minut od samotného centra Marrakéše. Z hotelu můžete dohlédnout až na samotné sněhem pokryté výbežky pohoří Atlas.

Pokoje:

Hosté zde naleznou 44 luxusních apartmánů tří druhů. V každém z nich je velký krb, trezor, WIFI, telefon, CD a DVD přehrávač a satelitní televize. Koupelny jsou vybaveny  vanou a nechybí zde vysoušeč vlasů. Dále je v pokojích balená voda a příslušenství k připravě čaje a kávy.

Stravování:

Hotel se může chlubit kuchyní na světové úrovni. Hotelová restaurace Dar Enassim je vedena šefkuchařem Fabrice Vulin, který je členem francouzské Culinaire de France a držitelem dvou hvězdiček Michelin.

Ostatní:

Přibližně 1 km od hotelu nalezneme vynikající 18 jamkové golfové hřiště Palmeraie Golf Club, na kterém se hraje celoročně. Hotel sám překypuje nabídkou různých aktivit od fitness centra po lyžování. Vhodným místem pro výlet je nedaleké kralovské  město Marrakéš, které nabízí mnoho pamětihodností.