Hotel:

Vstupní hala s recepcí, zahrada, venkovní posezení, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, půjčovna aut, parkování, masáže, letní terasa, konferenční místnost, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, bazén vnitřní, bazén pro děti, bazén, bar, 24 hodinový servis.

Poloha:

Hotel Pestana Cascais se nachází 50 metrů od moře (moře odděluje od hotelu silnice), pár minut od centra města Cascais a blízko Serra de Sintra. Mezinárodní letiště v Lisabonu je vzdálené 30km. Hned několik golfových hřišť se nachází v blízkém okolí hotelu.

Pokoje:

Hotel Vám nabízí ubytování ve 149 pokojích (standard, superior, suite) s překrásným výhledem na moře, do hotelové zahrady nebo na bazén. Všechny pokoje jsou klimatizované s vlastním balkónem a koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, WC). Do vybavení pokoje také patří TV se satelitním příjmem, rádio, trezor (za poplatek), přímá telefonní linka, mini bar, kuchyňský kout, internetové připojení (za poplatek).

Stravování:

Snídaně podávány formou bohatého bufetu. Lze dokoupit večeře také formou bufetu.

Ostatní:

K dispozici je hostům bazén s bazénem pro děti, snack bar u bazénu a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Dále nechybí jacuzzi, sauna, parní lázně, posilovna a masáže (za příplatek). 2 tenisové kurty a 6 golfových hřišť v dojezdové vzdálenosti do 15 minut.