Hotel:

Tento komfortní hotel postavený v roce 2000 má vstupní halu s recepcí, výtahy, 208 pokojů, několik restaurací, bar, internetový koutek, dva konferenční sály s kapacitou až 330 osob, vnitřní bazén, saunu, masáže i kadeřnictví. V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasa s barem, lehátka, slunečníky, dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Pro hosty jsou připravovány denní a večerní animační programy. Hotel disponuje vlastní relaxační zónou, tzv. „plážovým klubem“ s bazénem a příjemnou zatravněnou plochou. Přírodní tmavá oblázková pláž je asi 150 m od hotelu. Na písečné pláže s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti přibližně 18 km jezdí denně hotelový autobus.

Poloha:

Na jižním pobřeží ostrova, 5 km od letiště, 12 km od Los Cristianos. Hotel leží necelé 2 km od golfového hřiště Amarilla Golf. Vzdálenosti od ostatních hřišť: 30 km Abama Golf Club, 73 km od Buenavista Golf, 77 km od Real Club de Golf de Tenerife, 20 km Golf Costa Adeje, 1 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 10 km od Los Palos Golf Center a 113 km od La Rosaleda.

Pokoje:

Dvoulůžkový pokoj má samostatnou klimatizaci, televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon. Za příplatek (uveden v ceníku) lze objednat výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování:

Stravování formou all inclusive.

Ostatní:

K dispozici je tělocvična, posilovna, tenisový kurt, padel a kulečník. V blízkost hotelu, v centru letoviska Golf del Sur, najdete nepřeberné množství obchůdků a kaváren, větší obchodní centrum je v 18 km vzdáleném centru letoviska Playa de las Américas.