Hotel:

Hostům zdejší hotel nabízí vstupní halu s recepcí, starobylou Andaluskou farmu, která poskytuje přístřeší snack baru s terasou, kavárně, restauraci servírující báječné pokrmy regionální i mezinárodní kuchyně a lahodná vína. Dále naleznete malou knihovničku, TV místnost, konferenční centrum s technickým vybavením, barbeque a krásné zahrady.

Poloha:

Nádherný prázdninový resort se nachází na pobřeží Costa del Sol jen pár kroků od pohoří Sierra de Mijas v nadmořské výšce 340 m. Pobřeží je vzdáleno 15 km a celý resort je obklopen stromy avokáda a piniemi. Je idylickým místem ke strávení aktivní dovolené ve velmi příjemném až rodinném prostředí s tradiční gastronomií oblasti.

Pokoje:

Hotel nabízí 38 útulných a komfortních pokojů v pastelových barvách s výhledem na Sierra de Mijas. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, klimatizací a topením, telefonem, minibarem, TV se satelitním příjmem, rádiem, terasou se zahradním nábytkem, WIFI.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formu bufetu. Lze dokoupit večeře.

Ostatní:

Vlastní 18 jamkové mistrovské hřiště z dílny Severiana Balesterose, dalších několik hřišť v blízkém okolí (do 30 minut), plavecký bazén, sauna, 2 tenisové kurty, škola jízdy na koních s možností vyjížděk.