Hotel:

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje nebo suity jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna, vana, sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně ovladatelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, CD přehrávačem, DVD přehrávačem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou provolbou, balkónem nebo terasou. Za příplatek výhled na golfové hřiště. Pokoje typu suite (SU) jsou prostornější, větší terasa a oddělená ložnice od obývacího pokoje. Písečná pláž ve středisku Caleta de Fuste je vzdálena přibližně 1,5 km od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost využití pravidelné hotelové dopravy na pláž zdarma.

Poloha:

Hotel postavený v typickém kanárském stylu s dřevěnými balkóny a atrii osázenými zelení a palmami se nachází uprostřed 18-ti jamkového golfového hřiště Fuerteventura Golf v oblasti Caleta de Fuste. Centrum střediska Caleta de Fuste s obchody, restauracemi, kavárnami a bary je vzdáleno přibližně 2,5 km, pláž a moderní obchodní středisko Atlántico zhruba 1,5 km. Velice kvalitní hotel s vynikajícími službami doporučujeme zejména hráčům golfu, kteří ocení jeho polohu přímo na golfovém hřišti. Díky své poloze je výborným východiskem pro poznávání celého ostrova. Je také vhodný pro pořádání kongresů.

Pokoje:

Luxusní hotel se skládá z několika budov, celkem 61 pokojů, 2 patra, výtahy, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte „St. Andrews“, obchůdky (např. obchod s golfovými potřebami a módou), kadeřnictví, knihovna, vinný sklep, piano bar, konferenční místnosti a možnost připojení na internet (za poplatek). V rozsáhlé udržované zahradě se nachází velký sladkovodní bazén s odděleným dětským brouzdalištěm a terasa na slunění s lehátky, slunečníky, osuškami a matracemi zdarma.

Stravování:

Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. U večeře je vyžadován společenský oděv.

Ostatní:

Zdarma fitness, večer živá hudba k poslechu i tanci v piano baru, za poplatek turecké lázně, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, golf na resortovém hřišti i na dalších v okolí.