Hotel:

Hotel s letitou tradicí po kompletní rekonstrukci nabízí 448 pokojů, mramorovou vstupní halu s recepcí, internetový koutek a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 2 restaurace, butiky, konferenční místnosti, malý obchod se suvenýry, kadeřnictví, dětský klub Tina (děti 4 – 12 let). Na střešní „chill out“ terase je bazén se zónou vyhrazenou nudistům, ve velké zahradě 2 velké bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů zajišťuje po celý den bohatý animační program pro děti a dospělé. Každý večer je připraven kulturní program s celovečerním představením. K hotelu patří i centrum Thalasoterapie (kryté termální bazény se slanou mořskou vodou ohřátou na 37 °C, sauna, turecké lázně, masáže a rozličné léčebné procedury s produkty pocházejícími z moře, atd.).

Poloha:

V jižní části ostrova, 26 km od letiště nad rekreačním centrem San Agustín. Asi 15 min. pěší chůze (500 m) od hotelu se nachází pláž Las Burras s tmavým pískem. Nejdelší pláž ostrova Dunas Maspalomas je vzdálena 2 km, několikrát denně na ni jezdí hotelový autobus.

Pokoje:

Velmi prostorný a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj s klimatizací je vybaven telefonem, televizí se satelitními a hudebními kanály, rádiem, připojením k internetu (za poplatek), trezorem (k pronájmu), ledničkou nebo minibarem (na vyžádání), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhledem na moře nebo do zahrady.  Maximální obsazenost 3 osoby.

Stravování:

Snídaně, polopenze či plná penze je podávána formou švédských stolů v hotelové nebo zahradní restauraci. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Ostatní:

Zdarma: petanque, lukostřelba, sportovní střelby a šipky. Za poplatek: 2 tenisové kurty s osvětlením a 3 kurty na paddle (instruktor k dispozici na vyžádání), squash, posilovna, kulečník. Hotel zajišťuje speciální slevy na green fee, čištění golfových bot (5 km Maspalomas Golf, 8 km Meloneras Golf, 10 km Salobre Golf a 40 km od El Cortijo Golf Center). Nejbližší obchodní centrum San Agustín s mnoha restauracemi, supermarkety a různými obchody je vzdáleno přibližně 15 min. chůze od hotelu.