Hotel:

V hotelu je k dispozici recepce, 6 restaurací, 3 bary, lázně, konferenční místnosti, obchodní centrum, směnárna, dětský klub, internetové připojení, 4 bazény vč. dětského.

Poloha:

Hotel se nachází na jižním pobřeží ostrova, ve středisku Bel Ombre, mezi horami a mořem. Od letiště je vzdálený cca 30 km a od hlavního města Port Louise cca 45 km.

Pokoje:

V hotelu je k dispozici celkem 162 pokojů, z toho 154 pokojů deluxe (52 m2), 5 apartmá (100 m2), 1 vila (310 m2) a 2 vily pro novomanžele. Všechny pokoje a apartmá mají terasu nebo balkon, klimatizaci, klimatizaci, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, rychlovarnou konvici a připojení k internetu. Je k dispozici DVD / CD přehrávač a k dispozici je 24 hodinová služba. Vily mají 2 ložnice, zvlášť se samostatnou koupelnou, obývací pokoj s jídelnou, soukromý bazén.

Stravování:

Stravování formy velmi bohatého bufetu all inclusive.

Ostatní:

Hotel nabízí různé možnosti sportovních aktivit. Zdarma je windsurfing, šlapadla, kajaky, vodní lyže, plážový volejbal, francouzský bowling, loď s proskleným dnem, šnorchlování, 2 osvětlené tenisové kurty, venkovní hry, šipky, stolní tenis, kulečník, fitness centrum a lukostřelba. Za poplatek je potápění, plavby na katamaránu, pronájem aut, horská kola, elektronické hry. Dále můžete navštívit nově otevřené golfové hřiště „Golf du Château“, které pokrývá 100 ha. Pro děti 4-12 let a teenagery 13-18 let je zde připraven dětský klub.