Hotel:

Hotel postavený v maurském stylu (237 pokojů, 4 patra, výtahy) disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací s venkovní terasou, restaurací a la carte, 2 bary s překrásnými výhledy na moře, konferenčními místnostmi, kadeřnictvím a obchůdkem se suvenýry. V udržované zahradě 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky zdarma, osušky oproti vratné kauci. Internetový koutek za poplatek. WiFi ve společenských prostorách hotelu i na pokojích zdarma. 

Poloha:

V klidné poloze rezidenční čtvrti na okraji střediska Estepona. Centrum střediska s možnostmi nákupů a zábavy cca 2 km, přístav ve středisku Estepona je vzdálen cca 800 m. Zastávka linkového autobusu v bezprostřední blízkosti hotelu.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou/ WC (vysoušeč vlasů), klimatizací s možností individuální regulace, TV/sat., telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje jsou vybaveny stejně, jsou však prostornější. Výhled na moře za příplatek. 

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo programu all inclusive. Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – lehký snack během dne – odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina pro děti – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (10.00–23.00 hod.)

Ostatní:

Zdarma fitness, za poplatek biliár. Zábava: Pravidelné večerní zábavné programy a denní animační programy pro děti i dospělé. Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště, miniklub, hlídání dětí na vyžádání (za poplatek).Hotel disponuje vlastním wellness/spa centrem Wellness Estepona v andaluském stylu, kde je možno využívat lázeňské a zkrášlovací procedury, saunu, turecké lázně a masáže. Vše za poplatek. Vstup od 16 let.