Hotel:

Luxusní hotel známého hotelového řetězce otevřený v roce 2006, disponuje celkem 266 pokoji. Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), lobby bar, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (středomořská, asijská a se specialitami na grilu), pub, juice bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, konferenční sály, vnitřní bazén. V zahradě soustava několika bazénů se sladkou i mořskou vodou (2 s možností vyhřívání), oddělené dětské brouzdaliště, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Přímo u hotelu uměle vytvořená pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Větší písečná pláž ve středisku El Castillo je vzdálena přibližně 2 km (lehátka a slunečníky za poplatek).

Poloha:

Nový luxusní pětihvězdičkový resort přímo u pláže i golfového hřiště nabízí vynikající služby v kombinaci s možností aktivního i pasivního odpočinku, ať už na golfovém hřišti nebo v hotelovém lázeňském centru. Je zárukou prožití klidné dovolené s veškerým pohodlím. Hotel leží přímo u písečné pláže na okraji střediska Caleta de Fuste v blízkosti golfového hřiště. Centrum střediska Caleta de Fuste s četnými nákupními a zábavními možnostmi, restauracemi, bary a kavárnami se nachází přibližně 2 km. Nejbližší nákupní a zábavní možnosti v moderním nákupním centru s multiplexem v těsné blízkosti.

Pokoje:

Luxusní pokoje mají individuální klimatizaci, stropní ventilátor, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC (oddělená sprcha, vysoušeč vlasů, župan), telefone s přímou provolbou, TV se satelitními programy, přípojku na internet (WI-FI), rádio, rychlovarnou konvici, trezor, minibar, balkón nebo terasu s výhledem na moře. Pokoje typu premium de luxe se soukromou terasou jsou prostornější, situované do zahrady a na bazén a nachází se v přízemí. K dispozici také junior suity, premium pokoje a rodinné pokoje, které mají stejné vybavení, ale jsou prostornější. Pokoje typu junior suite jsou prostornější, mají opticky oddělenou obývací část od ložnice, v koupelně jacuzzi. Rodinné pokoje tvoří dva dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi.

Stravování:

Snídaně formou bohatého bufetu, obědy buď formou bufetu nebo výběrem z menu, večeře jsou také servírovány formou bufetu. U večeře je vyžadován společenský oděv.

Ostatní:

Zdarma tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek biliár, fitness, vodní sporty na pláži a služby hotelového wellness centra (relaxace na více než 1000 m2, krytý vyhřívaný bazén s masážními tryskami, jacuzzi, několik druhů saun a masáží, salon krásy. Během pobytu jedna návštěva lázeňského centra zdarma (vstup od 18 let, lázeňské procedury a masáže nejsou zahrnuty). V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, denní animační programy, večer živá hudba nebo zábavná show.