Hotel:

Klimatizovaný hotel nabízí svým hostům celkem 404 pokojů (některé přizpůsobeny pro handicapované klienty), vstupní halu s recepcí, atriové výtahy, restauraci a 4 bary, 4 konferenční sály (až 240 osob), internetový koutek, televizní a herní místnost, malý obchod, butik, obchod se suvenýry, parkoviště, saunu (zdarma), masáže (na objednávku za poplatek), kadeřnictví, dětský klub (děti 5 – 12 let). V zahradě hotelu je sluneční terasa s velkým bazénem pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky a dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i noční animační programy, živá hudba, orchestrální hudba, diskotéky, profesionální show a soutěže. Údolí Taurito má svou vlastní pláž s jemným tmavším pískem. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou, bary a slunečními terasami s lehátky a slunečníky (rekreační park Lago Taurito Oasis), vstupné za poplatek. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 6 km a Playa Mogán se světlým pískem 3 km.

Poloha:

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi. Před hotelem se nachází rekreační park Lago Taurito Oasis (komplex bazénů s mořskou vodou a tobogány). 

Pokoje:

Dvoulůžkový pokoj je vybaven klimatizací, televizí se satelitními programy, telefonem, lednicí, trezorem (k pronájmu), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu, většinou s výhledem na moře.

Stravování:

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických). Při pozdějším příjezdu nebo ranním odjezdu není restaurace k dispozici.

Ostatní:

Menší obchody jsou v blízkosti hotelu a u pláže, velká obchodní centra najdete ve 3 km vzdáleném přístavu Puerto de Mogán nebo v letovisku Puerto Rico (asi 9 km). Tenisový kurt, kurt na squash, stolní tenis, vedle hotelu se nachází potápěčská škola. Nedaleko hotelu je minigolf.