Hotel:

Rixos Premium Saadiyat Island, luxusní rodinné útočiště, se nachází na krásném místě u oceánu, ale přesto v dosahu hlavních turistických atrakcí města. Hosté zažijí nadstandardní služby, od luxusního ubytování přes vynikající gastronomické speciality, neuvěřitelné zábavy až po úžasné lázně. Dokonce i dětský klub byl vytvořen tak, aby zajistil, že děti budou mít s námi nezapomenutelný pobyt.

Poloha:

Hotel je postaven ve vynikající lokalitě blízko všem atrakcím v Abu Dhabii - Mezinárodní letiště Abu Dhabi 25 minut, Louvre Museum Abu Dhabi 8 minut, Saadiyat Beach Golf Club 5 minut, Sheikh Zayed Mosque 22 minut, Ferrari World Abu Dhabi 17 minut, Yas Waterworld 17 minut, Warner Bros. World 17 minut, Qasr Al-Hosn 15 minut, Emirates Park Zoo 20 minut, mezinárodní letiště DXB 1 hod 30 min. 

Pokoje:

K dispozici jsou pokoje třech kategorií, tři různé druhy suitů a také dva typy vil. Standardním vybavení každého pokoje je koupelna s toaletou, minibar, LCD televize s mezinárodními stanicemi, bezplatná Wi-Fi, fén, trezor, vybavení na přípravu kávy a čaje, pantofle, balkón. 

Stravování:

Výborně se můžete najíst v restauraci pro celodenní stravování a ve čtyřech à la carte restauracích. Drink si můžete dát v pěti různých barech a nebo v loungi v lobby. Hotel nabízí all-inclusive all-exclusive koncept stravování. 

Ostatní:

Hostům jsou k dispozici 2 tenisové kurty, 1 taneční sál, 3 zasedací místnosti, 4 outlet obchůdky, privátní pláž, dětský klub, fitness centrum, spa & wellness centrum, aqua park a bazén s vlnami.