Hotel:

Fairmont Royal Palm Marrakech je ohromující pětihvězdičkový hotel. Nachází se v přírodní krajině 231 hektarů palem, olivovníků a pomerančovníků a skýtá nádherný výhled na pohoří Atlas. Hotel nabízí výjimečné služby, šest vynikajících restaurací a barů, velký bazén, lázeňský komplex a golfové hřiště.

Poloha:

Fairmont Royal Palm je dokonalou oázou luxusu, která se nachází 12 km jižně od Marrákeše a 8 km od letiště Marrakech-Menara. Mezi zajímavosti v okolí patří Saadian Thombs a El Badi Palace, asi 13 km od letoviska.

Pokoje:

Hotel se může pochlubit 134 jednotkami, rozdělenými do pokojů, apartmánů a vil. Díky obytným plochám v rozmezí 72 až 741 m² vás vytříbená elegance přiblíží o pár kroků k naprosté spokojenosti. Každý pokoj má nádhernou terasu, která nabízí úžasné výhledy. Dekor interiérů kombinuje tradiční řemeslné umění s moderním designem a poskytuje hostům exkluzivní zážitek. Standardní vybavení pokoje: TV s plochou obrazovkou a satelitní kanály, telefon s mezinárodní přímou volbou, vlastní koupelna s vanou, sprchou a samostatnými toaletami, občerstvení na vyžádání a zařízení na přípravu čaje a kávy zdarma, vysoušeč vlasů, WIFI přístup zdarma, trezor. 

Stravování:

Hotel nabízí hostům 4 vynikající restaurace s tradiční marockou, ale i mezinárodní kuchyní, a také 3 bary, kde se servírují nejen nápoje, ale také lehká jídla.  

Ostatní:

Golfoví nadšenci mají přístup na 18-jamkové golfové hřiště navržené Cabellem B. Robisonem. K dispozici je nejmodernější sportovní centrum včetně čtyř tenisových kurtů, dvou squashových kurtů a rozsáhlého bazénu o rozloze 2 000 m2. Dětský klub o rozloze 500 m2 poskytuje zábavné aktivity pro děti pod dohledem zkušeného personálu. Ke svým dětem se můžete připojit na ekologické farmě hotelu, kde vám kuchaři pomohou připravit tradiční marocké jídlo.