Hotel:

Tento hotel byl zcela renovován v roce 2019, nachází se ve velkých soukromých zahradách, nedaleko živého centra města Marrakech. Hotel nabízí 3 venkovní bazény, výběr restaurací a relaxační lázně, ideální pro slunný útěk.

Poloha:

Kenzi Rose je situován jen 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Marakech Menara a rovněž 10 minut jízdy od centra města. 

Pokoje:

384 pokojů, včetně deseti apartmá, se nachází ve svěžích palmových hájích a jsou rozprostřeny ve čtyřech budovách na čtyřech poschodích. Všechny typy ubytování jsou prostorné a zvukotěsné s dvojitým zasklením. Všechny pokoje mají standardní vybavení s LCD satelitní televizí, bezplatnou Wi-Fi, trezorem, vybavením na přípravu kávy a čaje a toaletními potřebami. 

Stravování:

Hosté můžou vyzkoušet skvělou marockou kuchyni a další interkontinentální kuchyně ve 4 restauracích. V hotelu jsou k dispozici 2 bary.  Stravování je zde formou all-inclusive. 

Ostatní:

Mezi rekreační zařízení a aktivity Kenzi Rose Garden patří tenisové kurty, multi-sportovní areál, hřiště pro děti a bowling green. Lázně zahrnují krytý bazén, hammam, saunu, fitness centrum a kosmetické centrum s nabídku masáží a lázeňských procedur.