Hotel:

Hotel kombinuje marockou architekturu s moderním designem a nabízí vynikající luxusní apartmá. Všechna apartmá mají elegantní výzdobu a prvotřídní vybavení, aby byl pobyt hostů ještě příjemnější. Návštěvníci si mohou pochutnat na marocké kuchyni s tradičními a typickými pokrmy z regionu, vše podávané v sofistikované atmosféře. Lázně nabízejí svět relaxace s obrovskou nabídkou masáží a procedur, stejně jako vynikající zařízení jako je tradiční Hammam. Milovníci golfu si mohou zahrát na nedalekém golfovém hřišti a začátečníci si mohou v Soleil Academy vyzkoušet lekce golfu.

Poloha:

Nachází se v areálu Golf du Soleil a je obklopen krásnou krajinou. Tento skvělý resort nabízí jedinečný pobyt na vynikajícím místě. Tato nemovitost se nachází jen 20 minut jízdy od centra města Agadir a před hotelem mohou cestovatelé najít přírodní rezervaci Souss Massa Draa.

Pokoje:

Tikida Golf Palace nabízí 49 luxusních pokojů (60 m²) - prostorných a relaxačních v kombinaci marocké a moderní výzdoby s výhledem na  bazén nebo slavný Golf du Soleil. K dispozici jsou apartmány s propojeným balkonem. Standardní vybavení pokoje: 1 velká manželská postel nebo 2 oddělené postele, zařízený balkon nebo terasa s výhledem na golfové hřiště nebo na bazén, klimatizace, telefon,mini-bar, televize, DVD přehrávač, trezor, koupelna. 

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně. Je možné zakoupit pobyt s all inclusive stravou. 

Ostatní:

Dvě 18-jamková golfová hřiště, lázně Tikida Spa mají hammam, saunu, bazén a čajovnu. Rezort nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města Agadir a volný přístup na soukromou pláž Riu Tikida.