Hotel:

Iberostar Selection Paraiso Maya v Playa del Carmen je masivní resort, dokonale vhodný pro rodiny s dětmi - chlubí se osmi bazény, řekou a vynikajícím dětským klubem.Tento hotelový komplex je situován hned vedle pláže s bílým měkkým pískem a nabídne vám zábavu na každém kroku. K dispozici je sedm restaurací, které podávají vše od japonské až po mexickou kuchyni, a řada barů včetně diskotéky.

Poloha:

40 minut jízdy od mezinárodního letiště Cancún, přímo na 30 kilometrové písčité pláži, přes cestu se nachází golfové hřiště Iberostar Paraiso Golf a aquapark Mayan je od hotelu vzdálen jen 1 km. 

Pokoje:

V apartmánech najdete bezplatnou Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, kávovar, vysoušeč vlasů, klimatizaci a žehlicí potřeby, soukromý balkon a minibar, který je denně zásobován.

Stravování:

Stravování formou all inclusive. 

Jídlo formou bufetu, neomezené návštěvy restaurací à la carte. 24hodinová pokojová služba. Využití restaurací na Iberostar Paraiso del Mar, Iberostar Paraiso Beach a Iberostar Paraiso Lindo. Lehké občerstvení ve vymezených časech. Neomezené místní a vybrané mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje. Minibar v pokoji. Použití barů na Iberostar Paraiso del Mar, Iberostar Paraiso Beach a Iberostar Paraiso Lindo.

Ostatní:

Kromě výše uvedených bazénů, písečné pláže a dětského klubu si hosté můžou užít golfové hřiště, potápěčské centrum s certifikací PADI, kde si lze zapůjčit potápěčskou soupravu. K dispozici jsou také lázně a noční zábava pro celou rodinu.