Hotel:

Tento impozantní hotel umístěný na spodním cípu východního půlměsíce umělého ostrova Palm Jumeirah nabízí vynikající služby a vyžití pro všechny. Užijte si do bílého písku soukromé pláže hotelu, relaxujte ve svém pohodlném pokoji s okny od podlahy ke stropu a zažijte dechberoucí výhledy přes Arabský záliv na třpytivé panorama Dubaje.

Poloha:

Přibližně 45 minut od mezinárodního letiště v Dubaji. Aquapark Aquaventure a centrum Palm Jumeirah jsou od hotelu vzdálené pouhých 15 minut jízdy. K atrakcím, jako je Mall of the Emirates, Dubai Marina a The Walk, dojedete autem za půl hodiny. Hotel provozuje každodenní kyvadlovou dopravu do Mall of Emirates.

Pokoje:

Hotel nabízí 316 pokojů a suitů různých kategorií. 

Stravování:

Hotel nabízí výběr z 11 restaurací a barů. Stravování je zde formou ultra all inclusive. 

Snídaně formou bufetu, oběd a večeře v restauraci A La Turca. Obědy/občerstvení si můžete dát v restauraci I-Chill nebo v hlavním baru. Večeře si můžete dát také v L'Olivo nebo Aqua & More.. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů s až 60 mezinárodními značkovými nápoji a minibary (doplněno denně, pouze vybrané položky). Alkoholické nápoje se podávají od 12:00 do 2:00 denně a výběr nápojů se může v průběhu dne lišit. Další informace týkající se all-inclusive vám budou poskytnuty přímo na místě.

Ostatní:

Kromě soukromé pláže se hotel může pochlubit také čtyřmi bazény, z toho jedním vyhrazeným pro děti a olympijským bazénem. Hosté mohou během pobytu v Rixosu vyzkoušet několik vodních sportů, včetně potápění, plachtění a windsurfingu (platí se na místě). K dispozici je také jeden tenisový kurt, řada lekcí fitness a jógy, lázeňské a fitness centrum. Pro rodiny je k dispozici Rixy Club pro děti ve věku 4 až 12 let, stejně jako dětské hřiště a snížené ceny pro děti do 6 let. Klub pro dospívající Teens Republic nabízí aktivity a zábavu pro mladší hosty ve věku 10–17 let.