Hotel:

Tento hotel, který využívá pohostinnosti a fascinující vznešenosti staré Arábie, těží z bohatého prostředí letoviska a nabízí hostům exkluzivitu. Můžete si odpočinout na střešním baru s kouzelnými výhledy na oceán, nechat se hýčkat v oceněných lázních a ponořit se do luxusu v luxusním apartmá palácového stylu.

Poloha:

35 minut jízdy od mezinárodního letiště DXB, Dubai Marina a Palm Jumeirah jsou vzdálené 10 minut jízdy autem, zatímco Mall of Emirates, Aquaventure Waterpark a Downtown Dubai jsou vzdálené 15-20 minut jízdy.

Pokoje:

172 pokojů a apartmánů, z toho 162 pokojů a 10 apartmánů s možností propojení místností - na vyžádání pro rodiny s dětmi.

Stravování:

Restaurace The Dining Room a Celebrities podávají nabízejí vysoce kvalitní kulinářské zážitky a The Library servíruje čaj o páté. Mezi další možnosti patří středomořská jídla v Olives, mořské plody v The Beach Bar & Grill a možnosti kuchyně Středního východu najdete v Rotisserie. Tagine podává marocká jídla, Nina nabízí indickou kuchyni a Eauzone nabízí plážové stolování s asijskými příchutěmi.

Zakoupit lze pobyt se snídaní nebo polopenzí. 

Ostatní:

Hosté mají přístup na soukromou pláž a do mnoha bazénů v resortu. Hotel se může pochlubit vlastním příjemným venkovním bazénem obklopeným palmami. Samozřejmostí je přístup do lázní One & Only a tradiční hammam, dále je na výběr z vodních sportů, lze využít tři tenisové kurty, živou zábavu ve střešním baru a nočním klubu The Palace. Mladší hosté se mohou účastnit celé řady aktivit v klubu KidsOnly pro děti ve věku 4–11 let.