Hotel:

Středisko klade důraz na venkovní prostor, aby inspirovalo spojení s místní krajinou, což je patrné v každé místnosti. Pokoje Babylon mají vlastní prostorné balkony, ze kterých si hosté mohou vidět moře. Každá vila má okna od podlahy ke stropu, která se otevírají do velkých soukromých zahrad s bazény. V každém pokoji je samozřejmě spousta moderních vymožeností, jako je televize, klimatizace a bezplatná Wi-Fi.

Poloha:

Naman Retreat je jedním z nejlépe umístěných letovisek, které nabí zí Da Nang. Nejen,  ž e je v dosahu starobylého města Hoi An, je také lemováno dvěma nejuznávanějšími golfovými hř išti BRG Danang a The Montgomerie Links. Na mezinárodní letiště DaNang se odsud dostanete za pouhou půlhodinu. 

Pokoje:

Resort nabízí 113 různých typů pokojů a vil. Základní pokoj Babylon má 45 m2 a vlastní balkon. Ve vybavení pokoje naleznete Klimatizace plochou televizi, fén, minibar, trezor, satelitní televizi, zařízení na přípravu čaje a kávy, telefon. 

Stravování:

Restaurace Hay Hay (moderní vietnamská kuchyně), B Lounge (asijská fusion kuchyně, skvělé koktejly a tematické noci), bar u bazénu Sitini (plážový bar nabízející zmrzlinu, nápoje a občerstvení v barech), Coffee Club (kavárna).

Ostatní:

Hostům je k dispozici infinity bazén, fitness centrum s lekcemi jógy a T'ai chi a prvotřídní spa se saunami a vířivkami. Zdarma se můžete dopravit shuttle autobusem do města Hoi An.