Hotel:

Woodlands Suites Serviced Residences je 4-hvězdičkový hotel, který nabízí klidnou atmosféru a poskytuje prvotřídní přístup k nákupním, sportovním a zábavním místům. V hotelu je venkovní bazén a pro hosty jsou zde také masáže a lázeňské služby. Hotel se může pochlubit svým atraktivním designem, elegantními dřevěnými podlahami a moderním vybavením.

Poloha:

Hotel se nachází na serverním konci Pattaye v Naklue, 500 metrů od pláže a centra města Pattaya. Cca 80 km od mezinárodního letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. 

Pokoje:

Hotel nabízí 74 luxusních studií a apartmánů, každý s vlastním balkonem. Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované, mají velká okna s krásným výhledem na město a kuchyň. Pokoje jsou vybavené satelitní kabelovou TV, minibarem a zařízením na přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně je dešťová sprcha, vana, značkové toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Wi-Fi připojení je zdarma. Woodlands Suites nabízí svým hostům také rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.

Stravování:

Hotel provozuje italskou restauraci Grappa, která podává pravidelnou snídani formou bufetu. Restaurace La Ferme nabízí kuchyni, která podává směs belgických, francouzských a asijských jídel. La Baguette French Bakery patří mezi nejlepší pekárny v celém městě a potěší návštěvníky kvalitními koláči, pečivem, čokoládou, kávou a čajem. Bar Grappa Italian Restaurant & Wine Bar je místo, kde se podává celodenní stolování pod širým nebem s tradiční italskou kuchyní.

Ostatní:

Hostům je k dispozici fitness centrum, lázeňské a wellness centrum s tradičními thajskými masážemi. Kromě toho hotel provozuje také bezplatné parkoviště, směnárnu a obchody se suvenýry. Hosté mohou také využít obchodní prostory pro pořádání schůzek nebo banketů. Nabízí také služby jako je letištní kyvadlová doprava, čistírna, prádelna, žehlení za příplatek nebo hlídání dětí.