Hotel:

JA Beach Hotel je součástí plážového rekreačního letoviska JA The Resort, které nabízí nekonečné možnosti zábavy. Golfové hřiště, jízda na koni, střelba a mnoho dalších. Možnost all-inclusive zahrnuje celou řadu možností stravování od italské kuchyně až po grilování na pláži.

Poloha:

Dojezd z mezinárodního letiště DXB je cca hodinu. Zábavní parky jsou vzdálené pouhých 15 minut jízdy, Dubai Marina 20 minut jízdy a do Mall of the Emirates a Ski Dubai dojedete autem za 35 minut. 

Pokoje:

Hotel nabízí 235 pokojů s výhledem na letovisko nebo na moře. Typy pokojů jsou vhodné pro páry i rodiny. Samozřejmým vybavením pokojů je vlastní koupelna a balkón, TV, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, toaletní potřeby, trezor a bezplatná Wi-Fi. 

Stravování:

Resort se může pochlubit 25 restauracemi a bary, které nabízejí širokou škálu kuchyní. Stravování lze zakoupit pouze se snídaní, ale i formou polopenze nebo Ultra All Inclusive. 

Ostatní:

JA Beach Hotel má dva bazény včetně dětského bazénu a dalších 5 bazénů v resortu, soukromou pláž a přístav. Lázně s hammam, kadeřnictví, tělocvična, čtyři tenisové kurty, squash, badminton, volejbal, střelnice, jízda na koni a vodní sporty, 9 jamkové mistrovské golfové hřiště, Leadbetter Golf Academy a střelecký klub.