Hotel:

Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa s výhledem na 500 metrů ohromujícího pobřeží se rozprostírá na dvou samostatných křídlech, která se jmenují: Al Waha, „Oáza“ a Al Bandar, „Město“. Zatímco Al Waha je ideální pro rodiny s dětmi, Al Bandar je srdcem letoviska, vhodné pro páry. Široká škála vybavení přispívá k nezapomenutelnému pobytu, od vzrušujících vodních sportů přes "línou" řeku až po dětský klub, odlehlé lázně a rozmanité možnosti stravování.

Poloha:

Do rušného centra Muscat se dostanete autem za 15 minut. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 40 minut jízdy od resortu. 

Pokoje:

Ve velkolepé zátoce jsou dvě křídla hotelu Shangri-La, Al Waha a Al Bandar s celkem 460 bohatě vybavenými pokoji a luxusními apartmány, které odrážejí typický arabský styl. Mnoho pokojů nabízí mimořádný výhled na azurové Ománské moře.

Standardním vybavením pokojů je satelitní televize, trezor, telefon, kávovar, minibar a Wi-Fi

Stravování:

V komplexu najdete 15 vynikajících restaurací a barů. V ceně ubytování je snídaně, popřípadě si lze dokoupit polopenzi nebo plnou penzi. 

Ostatní:

Hostům je k dispozici 6 bazénů, škála vodních sportů, "líná" řeka, spa The Chi, které se nachází v zelených zahradách, dále jsou k dispozici konferenční místnosti, tenisové kurty, fitness centrum nebo dětský klub Cool Zone, který je otevřen dětem ve věku 4 až 8 let. V resortu je vyhrazený dětský bazén a vodní hřiště Splashpad a hlídání dětí.