Hotel:

Kempinski Hotel Muscat je luxusní a oceňovan letovisko, které se nachází v moderní komunitě v Al Mouj a leží u více než šesti kilometrů ohromujícího pobřeží. Vyhlášené golfové hřiště Al Mouj se nachází jen pár minut jízdy od hotelu. 

Poloha:

Hotel se nachází v moderní zástavbě Al Mouj v blízkosti obchodů, stravovacích zařízení a 18-jamkového golfového hřiště standardu PGA, které navrhl Greg Norman. Na mezinárodní letiště v Muscatu dojedete za pouhých 10 minut.

Pokoje:

Hotel má k dispozici 310 pokojů a suitů. Standardním vybavením pokojů je satelitní televize, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, bezplatná Wi-Fi, Nespresso kávovar a balkon. 

Stravování:

V resortu najdete 11 restaurací barů nabízející světovou špičkovou kuchyni. Pobyt může zakoupit pouze se snídaní, ale na bázi polopenze nebo plné penze. 

Ostatní:

Skvělou dovolenou zajistí dva bazény a dětský bazén, dětský klub, tenisový kurt a různé venkovní a vodní sporty. Hotelová zařízení pro volný čas nabízí také luxusní lázně a plně vybavený klub zdraví - fitness centrum.