Hotel:

Hotel se nachází podél pláže Jumeirah, hned před Dubai Marinou. Bydlení na pláži, lehátka u bazénu a spousta možností stravování poskytují perfektní dovolenou, ať už dlouhou či krátkou. Určitě si naplánujte trochu času na odpočinek v lázních Elixir, kde si můžete užít procedury od tělových peelingů a zábalů až po ošetření obličeje.

Poloha:

Poloha letoviska je ideální pro objevování Dubaje a je jen pár kroků od nákupního centra Marina Mall a oblíbené oblasti JBR The Walk, kde najdete další možnosti stravování a nakupování a spoustu zábavy jak pro děti, tak dospělé. Na mezinárodní letiště se dostanete za cca 40 minut a Emirates Golf Club je vzdálen pouhých 20 minut jízdy. 

Pokoje:

Hotel má k dispozici 446 pokojů. Oceanfront Rooms nabízí fascinující výhled na Arabský záliv a rodinné pokoje vsází na prostornost. Pokoje jsou vybaveny kávovarem, čajovým servisem, minibarem, bezplatnou balenou vodou. V koupelně je sprcha i vana, fén, župan a přezůvky. Dále má pokoj trezor, žehličku a žehlicí prkno. 

Stravování:

Hotel má 14 restaurací a barů podávající mezinárodní, italskou, jihoamerickou a středovýchodní kuchyni. K dispozici je také kavárna servírující teplé nápoje a pečivo. Večer, XL Dubai nabízí atmosféru nočního klubu.

Stravování si můžete koupit pouze se snídaní, s polopenzí, plnou penzí a dokonce all inclusive. 

Ostatní:

Areál nabízí tři bazény včetně dětského bazénu s tobogánem, bazénu Horizon pro dospělé a soukromou pláž. Centrum vodních sportů s nabídkou plachtění a vodního lyžování. Fitness centrum, squash, tenis a volejbal, lázně, jóga a aqua zumba. Dětský klub Jungle je k dispozici pro děti od 4 do 12 let, děti do 4 let jsou vítány s rodiči. Zábavné aktivity zahrnují malování na obličej, dětskou jógu, zumbu, fotbalový klub a lekce tenisu pro děti.