Hotel:

Fairmont The Palm je idylický pětihvězdičkový resort na slavném umělém ostrově v Dubaji, Palm Jumeirah. Luxusní letovisko se nachází na pláži a skýtá bezkonkurenční výhled na Arabský záliv a třpytivé panorama Dubai Mariny. 

Poloha:

 Nákupní středisko Nakheel Mall se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu. K aquaparku Aquaventure a k dubajskému přístavu dojedete za 10 minut. Na pláž Jumeirah, Mall of the Emirates a Emirates Golf Club dojedete autem za 20 minut, na mezinárodní letiště se dostanete za cca 30 minut. 

Pokoje:

Hotel nabízí 391 stylových a moderních pokojů a apartmá v arabském stylu s možnostmi ubytování na míru pro romantické pobyty až po rodinné dovolené. Propojené pokoje se samostatným vstupem jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysokorychlostním přístupem k internetu, trezorem, županem a pantoflemi, dále zde najdete luxusní toaletní potřeby značky Le Labo, kávovar Nespresso a příslušenství pro přípravu čaje, fén, žehličku a žehlicí prkno, mezinárodní síťový adaptér a čtyřicetipalcovou televizi. 
 

Stravování:

Hotel nabízí stravování v 11 různých restauracích a barech. Zakoupit lze ubytování se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. 

Ostatní:

Fairmont The Palm nabízí hostům přístup do svého elegantního plážového klubu, který zahrnuje ohromující bazén obklopený palmami s výhledem na oceán a úsek soukromé pláže. Kromě plážového klubu hotel nabízí dekadentní lázně Willow Stream Spa, plně vybavený fitness klub a výběr vodních sportů. Děti se mohou přihlásit do dětského klubu Fairmont Falcon pro děti od 18 měsíců do 15 let, který nabízí hernu, lezeckou stěnu a umělecké a řemeslné dílny.