Hotel:

Romanos je vynikající pětihvězdičkový luxusní hotel v nádherné přírodní lokalitě s pestrými možnostmi ubytování a volnočasovým zařízením, kde si přijde na své opravdu každý. Tento krásný resort je ideální pro relaxační nezapomenutelnou rodinnou nebo golfovou dovolenou.

Poloha:

Hotel se nachází na západním pobřeží poloostrova Peloppones a je vzdálen cca hodinu jízdy od letiště Kalamata. 

Pokoje:

Pokoje jsou prostorné a mají individuální design. Standardním vybavením pokoje je klimatizace, stropní větrák, župan, fén, minibar, trezor, pantofle, televize, Wi-Fi a balkon. 

Stravování:

Kulinářský zážitek v Costě Navarino definují čerstvé a ekologicky pěstované suroviny a oddanost autentickému gurmánskému vaření. V úžasné řadě exkluzivních restaurací ocenění kuchaři podávají jídla světových kuchyní. Na výběr je z šestnácti různých restaurací a barů. V ceně ubytování je snídaně, přikoupit lze stravování formou polopenze. 

Ostatní:

Spa, dětské kluby, vodní sporty, tenisové kurty, squashové kurty, basketbal, bowling, vnitřní horolezecká stěna, 18-ti jamkové mistrovské hřiště Dunes, potápěčské centrum, krytý bazén a posilovna Romanos Health Club s možností osobního výcviku. Vnitřní a venkovní bazény, dětský aquapark. Písečná pláž na pobřeží Costa Navarino je dlouhá více než kilometr, případně další krásná pláž Voidokilia je vzdálena jen 10 km.