Hotel:

Hotel je uhnízděn v krajině Emirates Hills a jeho palácová fasáda je známkou elegantního, luxusního ubytování uvnitř. Vychutnejte si úžasný výhled na panorama Dubaje, dopřejte si golf na jednom z nejlepších dubajských hřišť a odpočiňte si na místě přizpůsobeným k relaxaci.

Poloha:

Dubai Marina, The Walk, obchodní centrum Dubai Marina Mall a Jumeirah Beach jsou od hotelu vzdáleny 10 minuty jízdy, zatímco do centra Dubaje ke známé Burj Khalifě dojedete autem za 20 minut. Na mezinárodní letiště DXB je to cca 30 minut. 

Pokoje:

Hotel vsází na komornější a privátnější atmosféru, proto má v nabídce pouhých 22 butikových pokojů a suitů. Pokoje jsou vybaveny HD LCD televizory s CD a DVD přehrávačem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, fénem, trezorem a klimatizací. Součástí prostorné koupelny je samostatná vana a sprchový kout.

Stravování:

V hotelu jsou k dispozici tři restaurace a bary. Skvělá restaurace Monty's podává mezinárodní kuchyni po celý den, restaurace Nineteen zařídí moderní stolování a drink si můžete dát Monty Cristo's Lounge. Předem lze zakoupit ubytování pouze se snídaní. 

Ostatní:

Hotel má venkovní terasu s elegantním bazénem s výhledem na 18. jamku. Součástí hotelu je 18-ti jamkové golfové hřiště, lázně s prvotřídními procedurami, plně vybavené fitness centrum, střešní terasa, služba concierge a automatická pokojová služba I-GENIE.