Hotel:

S výhledem na Petra tou Romiou (Aphrodite's Rock), Aphrodite Hills Resort Hotel je luxusní 5* destinace, která nabízí nejlepší ubytování v srdci jednoho z nejexkluzivnějších nových evropských letovisek. Hotel má ideální polohu pro spoustu golfových, volnočasových a wellness aktivit. Může se pochlubit 290 luxusními pokoji a apartmány, s komplexním sortimentem, který vyhovuje každému klientovi.

Poloha:

Aphrodite Hills Resort se nachází 15 minut jízdy od Paphosu a 55 minut od mezinárodního letiště v Larnace. Hotel je vzdálen 900 metrů od písčité pláže.

Pokoje:

Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu, ze kterého je výhled na golfové hřiště, do zahrad, na bazén nebo pobřeží. Každý pokoj má luxusní koupelnu se samostatnou vanou a sprchou, županem, mini-barem, trezorem, telefonem, satelitní televizí a klimatizací. Fasáda i interiér hotelu jsou vyzdobeny v klasickém středomořském stylu a kvalita 5* je patrná všude, kam se podíváte. 

Stravování:

Resort nabízí 13 různých restaurací a barů. Hlavní restaurací je Eleoanas, která nabízí bufet s mezinárodní kuchyní a tematické noci. Restaurace Jasmine nabízí asijskou kuchyni s výběrem la carte. Neformální restaurace u bazénu uspokojí všechny s fantastickou nabídkou středomořské kuchyně.

Ostatní:

Hostům je k dispozici plážový klub, kde vás zdarma doveze hotelový shuttle. V prostorách resortu najdete vnitřní a venkovní bazén a plně vybavenou posilovnu. Aphrodite Hills Spa se nachází na vyvýšené části letoviska nad Středozemním mořem. Nabízí řadu procedur, saunu a hamam. Pirates Village nabízí prostorný krytý dětský klub pro děti od 3 do 12 let, samostatné dětské jesle, ve kterých se postarají o děti od 6 do 35 měsíců, dále je zde zastíněné hřiště, venkovní hřiště (skákací hrad a trampolína), víceúčelový kurt a dětský bazén o velikosti 75 m² se skluzavkou. Milovníci golfu si mohou užít golfové hřiště s 18 jamkami a s klubovnou a golf akademií. V blízkosti jsou další golfové kluby.