Hotel:

The Westin La Quinta Golf Resort & Spa se nachází pouhých 10 minut od Puerto Banus a je moderním hotelem, který nabízí 170 elegantních pokojů, skvělé 27jamkové golfové hřiště a řadu vybavení, které byste očekávali od pětihvězdičkových resortů. Všechny pokoje mají vlastní terasy s krásným výhledem na golf nebo pobřeží.

Poloha:

Hotel se nachází na pobřeží Costa del Sol, do městečka Puerto Banus je to pouhých 10 minut a doveze vás zde zdarma hotelový shuttle. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu zdarma i do města Marbella. Na letiště Malaga dojedete za cca 45 minut. 

Pokoje:

Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2017 a 170 prostorných pokojů (minimálně 40 m²) má postel značky Westin Heavenly, buď velikosti King, nebo dvakrát ve velikosti Queen. Dalším vybavením pokoje je LCD televizor, trezor, minibar, telefon, kávovar, Wi-Fi, klimatizace, vlastní terasa. Koupelna je vybavena vanou a sprchou, fénem a županem s pantoflemi.  

Stravování:

Dobré jídlo je přirozenou součástí Westin La Quinta a místní produkty si mohou hosté vychutnat ve zdravých jídlech kdykoli během dne. Snídaně je podávána formou pestrého bufetu. 

Ostatní:

Hostům je k dispozici venkovní bazén a golfový klub, který nabízí 27 jamek a je ideální pro všechny úrovně hráčů. Lázně Westin mají poskytují řadu léčebných místností a přírodních produktů. K dispozici je také moderní tělocvična. V klubu Westin Kids Club se dobře postarají o mladší hosty, kterým nabízejí venkovní hry, sport, sezónní bazén, televizi a čítárnu. Užijte si místní sporty, jako je pádlování nebo tenis.