Hotel:

Pine Cliffs je jedním z předních a oceňovaných luxusních a rodinných letovisek v Evropě, který se těší umístění na úžasném pobřeží Algarve v jižním Portugalsku. Je to krásné letovisko nabízející celou řadu aktivit. Pine Cliffs se nachází jen kousek pěšky od pláže a poskytuje úchvatný výhled na Praia da Falesia. K dispozici je celá řada lázeňských služeb, celkem 11 restaurací a obrovské dětské hřiště.

Poloha:

Středisko je obklopeno borovými háji, které se nachází na vrcholu útesu s výhledem na míle nedotčených pláží v letovisku Olhos de Agua. Hotel je vzdálen přibližně 7 km od centra Albufeiry a 10 km od Vilamoura. Hosté mají také přístup na pláž Falesia panoramatickým výtahem. Olhos de Agua je přibližně 30 km od letiště Faro.

Pokoje:

Hotel nabízí výběr kategorií pokojů; junior suite (max. 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti), duplex suite (max. 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti), prémiové luxusní pokoje (max. 2 dospělí), prémiové velké luxusní pokoje (max. 2 dospělí). Všechny pokoje mají klimatizaci a topení, vysoušeč vlasů, satelitní TV a filmy na pokoji, telefon s přímou volbou, minibar, trezor na pokoji, přístup na internet a soukromý balkon nebo terasu.

Stravování:

Komplex nabízí celkem devět barů a restaurací (z nichž některé jsou sezónní), patří mezi ně například steak house, plážový klub, lobby bar a champagne bar. 

Ostatní:

K resortu patří 9-jamkové golfové hřiště. Mezi služby, které mají hosté k dispozici, patří recepce s nepřetržitým provozem, služba concierge, směnárna, půjčovna vozidel, prádelna, 24hodinová pokojová služba, lékařská pomoc, hlídání dětí (na vyžádání), parkování a bezplatné Wi-Fi připojení ve vstupní hale. K dispozici je výběr různých obchodů, ale také kadeřnictví a holičství. Hotelové lázeňské zařízení je rozsáhlé a zahrnuje saunu, krytý bazén a masáže. Užít si můžete bazénu, vodního aerobiku, tenisových kurtů, fitness centra a mnoho dalšího.