Hotel:

Hotel se nachází na úpatí PortoBay Falésia v Algarve, kde leží rozsáhlá písečná pláž. Praia da Falésia nabízí 310 pokojů obklopených bazény, bohatou zelení, krásným výhledem na načervenalé skály. Hotel má přímý vstup na písečnou pláž a dále vám zajistí pohodlí a dobrou kuchyni. Příležitost k relaxaci nabízí krytý bazén, jacuzzi a lázně.

Poloha:

Hotel se nachází 35.9 km od letiště Faro, pouhých 450 metrů od centra Olhos D'Agua, kde naleznete spoustu restaurací a barů. Staré město v Albufeiře je vzdáleno 7 km. Parkování u hotelu je za příplatek k dispozici. 
 

Pokoje:

Hotel nabízí celou řadu pokojů a každý z nich má výhled na moře s krásným výhledem na pláž. Standardní pokoje se skládají z twin postelí a vejdou se zde 2 osoby, zatímco pokoje typu Superior nabízejí více prostoru a mohou zde spát až tři osoby. K dispozici jsou také apartmá typu Junior, která mají rozsáhlou a prostornou verandu a mají kapacitu tří osob.

Stravování:

Snídaně se podává formou bufetu, přikoupit si lze i polopenzi. V resortu se nachází 2 restaurace a 2 bary, k dispozici je také pokojová služba. 

Ostatní:

Hosté si můžou užít relaxačních venkovních ploch, 2 venkovních bazénů, z toho je jeden dětský, dále je zde vyhřívaný krytý bazén, lázně s nabídkou masáží a relaxační místností, jacuzzi, parní sauna, finská sauna, tělocvična, 2 tenisové kurty, patovací green, hrací místnost pro děti.