Hotel:

Haven Riviera Cancun se nachází mezi Cancunem a Riviera Maya na nedotčeném úseku nádherné pláže. Tento zbrusu nový luxusní resort je pouze pro dospělé a all inclusive. Chytře provedený design navozuje intimní atmosféru, které podporují tropické zahrady obklopující čtyři bazény, lázně, pět restaurací a apartmány. Všechna apartmá mají vlastní terasu, vířivku nebo bazén a interiéry jsou ovlivněny mexickým stylem v podobě tkaných koberců, vzorovaných polštářů a nástěnné grafiky. 

Poloha:

Nachází se pouhých 15 minut jihovýchodně od mezinárodního letiště v Cancúnu. V sedmdesátých letech bylo Cancun jen malé rybářské město na severovýchodním pobřeží mexického Yucatánského poloostrova. Dnes je to obrovské letovisko, které má dvě části. Je tu centrální oblast s trhy a místními kantýnami, a pak je zde Hotel Zone, která poskytuje zázemí restauracím, nákupním střediskům a nočním klubům.

Pokoje:

Rezervovat si lze Junior Suite, Swim-up Junior Suite a nebo Serenity Club Junior Suite. Každé apartmá poskytuje pohodlí a vybavení včetně županů a pantoflí, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, TV a Wi-Fi připojení. Dle typu apartmánu je k dispozici buď vířivá vana a nebo privátní bazén. Hosté ubytování v Serenity Club mají přístup do privátního lounge/salonku.

Stravování:

All inclusive resort - snídaně formou bufetu, oběd a večeře. Občerstvení v daných časech. Vybraný alkohol lokálních značek, nealkoholické nápoje, čaj a káva.

Ostatní:

Na výběr je z mnoha restaurací, které nabízejí pestré bufety a nebo à la carte. Některé z mnoha barů najdete přímo u bazénů. Pokud jde o aktivity, můžete se těšit na hodiny vaření a jógy, v noci si můžete užít kabaret.  Samozřejmostí jsou lázně, kosmetický salon a posilovna.