Hotel:

Hotel Fusion Maia Da Nang nabízí úžasné umístění přímo u pláže a řadu elegantních soukromých bazénových vil, plus jedinečné služby „all-spa inclusive“ a „snídaně kdekoli a kdykoli“. Malebné letovisko se nachází v dosahu tří lokalit světového dědictví UNESCO. Fusion Maia Da Nang kombinuje zdravý životní styl s  luxusem.

Poloha:

Resort je umístěn přímo na široké písečné pláži, jen necelých 9 km od mezinárodního letiště v Danangu. Za pouhých 12 minut se dostanete na 27-jamkové golfové hřiště BRG DaNang, hned vedle něj se nachází také hřiště Montgomerie Links. 

Pokoje:

Resort nabízí 87 luxusních vil. Všechny s vlastním bazénem a nádvořím, klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením, plazmovou satelitní TV, telefonem IDD, dokovací stanicí MP3, kávovarem, trezorem, otevřeným obývacím prostorem, okny od podlahy ke stropu, koupelnami se vším potřebným vybavením. 

Stravování:

Hostům jsou k dispozici 2 restaurace, salonek a „snídaně kdekoli a kdykoli“. Pobyt se dá zakoupit se snídaní a upgradovat lze i na polopenzi nebo plnou penzi. 

Ostatní:

Lázeňský komplex Maia se nachází v tropické zahradě s bazénem a vodopádem, dále je hostům k dispozici velký venkovní bazén, fitness centrum, kurzy vaření, herna, hlídání dětí, zařízení pro děti. Dále můžete využít jízdní kola, nemotorové vodní sporty, prohlídky po okolí s průvodcem.