Hotel:

The Slate Phuket je inspirovaný bohatou kulturní a průmyslovou historií Phuketu. Je exotickou oázou klidu, která se nachází hned za odlehlou pláží Nai Yang. Nachází se poblíž některých z nejlepších pláží Phuketu. The Slate má krásné tropické zahrady a pozadí hustého deštného pralesa, který vytváří skutečný thajský zážitek.

Pokoje:

Ubytování je rozděleno na vily a bazénová apartmá (celkem 177), z nichž každé kombinuje luxus, autentičnost, pohodlí. Všechny mají balkon nebo terasu s klimatizací, satelitní TV s mezinárodními kanály, bezplatné Wi-Fi připojení, dokovací stanici pro iPod, mini-bar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, luxusní toaletní potřeby, trezor, plážovou tašku z břidlice a pantofle, koupelnu s oddělenou sprchou a vanou. 

Stravování:

Na výběr je ze sedmi restaurací a barů, které nabízejí samozřejmě autentickou thajskou kuchyni, ale také další jako např. japonskou či mezinárodní. Stravování lze zakoupit formou polopenze nebo plné penze. 

Ostatní:

2 bazény pro dospělé (1 s barem u bazénu) a samostatný dětský bazén. Lázně Coqoon, nemotorizované vodní sporty včetně windsurfingu, jízdy na kajaku, půjčovna kol. Možnost lekcí thajského boxu, pilates, jógy či vaření. Dále jsou zde tenisové kurty a dětský klub.