Hotel:

Tato architektonicky zajímavá stavba se třpytí vysoko do nebe s ohromujícím krystalickým designem, který se může pochlubit ideální polohou u moře. Má soukromou pláž s vynikající nabídkou vodních sportů. Elegantně zařízené pokoje a apartmá nabízejí veškerý luxus.  Podle toho, kde se váš pokoj nachází, se můžete probudit do azurových vod Arabského zálivu nebo mít výhled do oslnivého městského panoramatu. Když je čas k jídlu, v hotelu Rixos Premium Dubai je k dispozici směs skvělých restaurací. 

Poloha:

Rixos Premium Hotel se nachází na Dubaj The Walk a poskytuje snadný přístup k mnoha atrakcím. Přímo před hotelem najdete butiky, kavárny, restaurace a vodní sporty. Palm Jumeirah je vzdálena 15 minuty jízdy a nákupní centrum Dubai Mall se známou Burj Khalifou je přibližně 25 minut. Pro zábavné rodinné dny jsou k dispozici Legoland a IMG Worlds of Adventure cca 30 minut jízdy. Rovněž na mezinárodní letiště DXB dojedete za 30 minut. 

Pokoje:

V jednom z 414 klimatizovaných pokojů s lednicí a minibarem se budete cítit jako doma. 48palcová TV s plochou obrazovkou se satelitními programy poskytuje zábavu, zatímco bezdrátový internet vám zajistí připojení zdarma. Ve vlastní koupelně najdete samostatné vany a sprchy, které jsou vybavené značkovými toaletními potřebami. Mezi další výhody patří telefon, trezor a psací stůl.

Stravování:

Hotel má 5 restaurací. Po celý den je k dispozici také snack bar. Večer můžete strávit v lobby baru. Stravovat se můžete formou all-inclusive.

Ostatní:

Hostům je k dispozici soukromá pláž, bazén, dětský bazén, lázně, turecké hammam, fitness centrum, venkovní wellness centrum, venkovní tělocvična, kosmetický salon, vodní sporty.