Hotel:

Hotel je součástí exkluzivního letoviska Madinat Jumeirah. Jumeirah Al Naseem, což je „mořský vánek“, má spoustu palem a bazénů a ohromující upravené zahrady, písečnou pláž, která vám poskytne klidné útočiště před ruchem velkoměsta. Vše je doplněno luxusním, ale jemným dekorem vašeho pokoje s velkými balkony a terasami. Z Jumeirah Al Naseem můžete vidět ikonický hotel ve tvaru plachetnice Burj Al Arab Jumeirah.

Poloha:

Nachází se v oblasti Jumeirah a má výhodnou polohu pro přístup k Palm Jumeirah a Dubai Marina. Madinat Jumeirah sousedí s Burj Al Arab Jumeirah, Wild Wadi Waterpark a je vzdálena 10 minut jízdy do nejbližšího nákupního centra s bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravou. V srdci letoviska je Souk Madinat Jumeirah - tradiční arabský maloobchodní a restaurační centrum. Doba transferu z mezinárodního letiště v Dubaji: 35 minut.

Pokoje:

387 pokojů a 43 apartmá. Všechny mají otevřenou koupelnu, HD LCD TV, DVD přehrávač, bezplatný přístup k WiFi, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, mini bar, trezor a fén. Všechny pokoje mají 1 manželskou postel velikosti King nebo 2 oddělené postele (podle dostupnosti) plus rozkládací pohovku (120 cm x 180 cm), maximální obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě (do 12 let). 

Stravování:

Hosté se mohou těšit na stolování v celé řadě restaurací. Užijte si Half Board Dine Around, které zahrnuje bezplatnou snídani a večeři ve více než 60 zúčastněných restauracích po celé Dubaji.

Ostatní:

Více než 50 světových restaurací, barů a salonků, plážový klub, oceněné lázně Talise Spa se saunou, parními místnostmi a venkovním soukromým bazénem. Talise Fitness centrum má 2 kryté bazény, plně vybavenou tělocvičnu, apartmá s vysokou nadmořskou výškou, stejně jako zařízení pro horolezectví a nabídku skupinových cvičení. Dále můžete využít tenisový program a vodní sporty, které zahrnují windsurfing, plachtění, vodní lyžování, kneeboard, wakeboard a kajaky. Dětský klub (děti do 12 let, děti do 4 let musí být doprovázeny rodičem / opatrovníkem). Divadlo Madinat, Club Lounge (otevřeno denně od 7:00 do 22:00), Souk Madinat Jumeirah. Zdarma neomezený vstup do Wild Wadi Waterpark. Bezplatná kyvadlová autobusová doprava je k dispozici všem hostům do nejbližšího nákupního centra.