Hotel:

Vstupní hala s recepcí, bar a restaurace „Village Marina“ pro servírování snídaní a večeří, velká zahrada se sladkovodním bazénem a bazénem pro děti (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), bar u bazénu, dětské hřiště.
 

Poloha:

Hotel se nachází na okraji přístavního město Cascais přibližně 500 m od jachetního přístavu. Od moře a zálivu "Santa Marta" je oddělen velkou zahradou s bazénem a pobřežní komunikací. Vyhlášené lázeňské letovisko Estoril je vzdáleno přibližně 5 km, centrum Lisabonu asi 25 km. Mezinárodní letiště v Lisabonu zhruba 30 km. Hotel je vhodný jak pro golfisty díky blízkosti hned několika golfových hřišť včetně Oitavos Dunes (dějiště European Tour), tak i pro klienty hledající večerní zábavu, obchody, muzea a historické památky.
 

Pokoje:

Prostorné a komfortně zařízené pokoje mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů), telefon s přímou provolbou, TV se satelitním příjmem, fax modemové připojení, trezor a mini bar za poplatek, balkón, 24 hodinový pokojový servis. Většina z pokojů má krásný výhled na Atlantský oceán. 

Stravování:

Snídaně podávány formou švédských stolů. Lze dokoupit večeře také formou bufetu.

Ostatní:

Venkovní bazén, dětský bazén a dětský koutek, sauna, herna a knihovna, prádelna, parkoviště, možnost využití lázeňského a relaxačního centra „Satsanga“, množství golfových hřišť v okolí, kulturní a historické památky, nákupní centra, muzea, noční bary a diskotéky, kasino v Estoril, vodní sporty na pláži.