Hotel:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bar u bazénu a kavárna, venkovní bazén pro dospělé i děti, vyhřívaný vnitřní bazén, prádelna, kadeřnictví, tabák, malé obchůdky se suvenýry, občasné animační programy,  mini klub, konferenční místnosti a garáže.

Poloha:

Hotel se nachází v samotném centru vyhlášeného golfového letoviska Vilamoura v těsné blízkosti jachtového přístavu 22 km od mezinárodního letiště ve Faru přímo u písečné pláže, od které ho dělí jen místní komunikace.

Pokoje:

Všech 357 pokojů a suit je klimatizováno s vlastním sociálním zařízením (sprcha, vana, WC a vysoušeč vlasů), telefonem s přímou provolbou, TV se satelitním příjmem se zabudovaným rádiem, trezorem a ledničkou. Pokoje mají 24 hodinový pokojový servis.

Stravování:

Snídaně podávány formou švédských stolů.

Ostatní:

Fitness centrum, jacuzzi, sauna, masáže, putting green,  několik golfových hřišť v okolí, vodní sporty, diskotéka, Casino, jachtový přístav, možnost jízdy na koni, střelba na holuby, tenisové kurty s profesionálními trenéry. Hotel nabízí zdarma shuttle na golfová hřiště v blízkosti.