Hotel:

Tento hotel v Lagosu je inspirovaný módou. Na jeho výzdobě se podíleli renomovaní portugalští designéři, kteří nabídli originální designové kousky a obrazové fotografie ze svých přehlídkových mol tak, aby „oblékli“ hotel Vila Galé Lagos. Hosté určitě ocení obrovský venkovní bazén o ploše 1.200 m2

Poloha:

Hotel Vila Galé Lagos se nachází přímo nad písečnou pláží Meia Praia v Algarve a má nádherný výhled na moře. Od letiště Faro je hotel vzdálen hodinu jízdy, od letiště v Lisabonu pak 2,5 hodiny. Nedaleko je historické centrum Lagosu s jeho typickými úzkými uličkami, bary a restauracemi, přístavem a plážemi Praia da Dona Ana nebo Praia do Camilo.

Pokoje:

Tento hotel v Lagosu poskytuje bezplatnou Wi-Fi ve všech prostorách a nabízí prostorné a pohodlné pokoje několika typů, od rodinných pokojů po apartmá. Ve vybavení standardního pokoje najdete klimatizaci, telefon, kabelovou televizi, mini-bar, trezor, toaletní potřeby, fén, balkon nebo terasu. 

Stravování:

Komplex má po celý rok k dispozici tři restaurace a dva bary pro hotelové hosty i širokou veřejnost.

Ostatní:

Lázně Satsanga s krytým panoramatickým bazénem, saunou, vířivkou, tureckými lázněmi, posilovnou. Dále venkovní bazén a venkovní dětský bazén se skluzavkami, vybavené kongresové centrum s kapacitou 550 osob, dětský klub, tenisové kurty, hřiště pro více sportů a putting green. Milovníci golfu mají v blízkosti k dispozici renomované golfové hřiště Palmares, navržené Robertem Trentem Jonesem Jr.