Hotel:

Nachází se v exotických zahradách vedle soukromého úseku pláže a je to skvělé letovisko, které vám poskytne to nejlepší ze všeho, co Dubaj může nabídnout. Hilton Dubai Jumeirah nabízí stylové útočiště v srdci dubajského přístavu s výhledem pobřeží Arabského zálivu nebo na ikonickou architekturu přístavu. 

Poloha:

Pohodlně se nachází na pláži Jumeirah a "The Walk", oblíbené oblasti butiků na pláži, al fresco restaurací a moderní arabské kultury. Hilton Dubai Jumeirah Resort a Hilton Dubai The Walk mají výhodnou polohu 10 minut od klíčových oblastí, jako jsou Internet City, Media City, Knowledge Village a Jebel Ali Free Zone. Stanice metra je vzdálená 15 minut chůze a poskytuje snadný přístup do centra Dubaje a Deiry a 40 minut od mezinárodního letiště v Dubaji (DXB).

Pokoje:

390 pokojů a apartmá, většina s balkonem / terasou, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, Wi-Fi, budíkem / rádiem, telefonem, zařízením na přípravu čaje a kávy, minibarem, trezorem, žehličkou a prknem a fénem. 

Stravování:

Hostům je k dispozici 13 restaurací a barů. Zakoupit lze ubytování se snídaní, s polopenzí či plnou penzí. 

Ostatní:

Resort má pro hosty k dispozici písčitou soukromou pláž, 3 venkovní bazény a centrum vodních sportů, spa se saunou a parní saunou, 2 fitness centra, dětský klub, hřiště a zastíněný venkovní bazén pro děti.