Hotel:

Hilton Dubai The Walk se nachází v populární oblasti „The Walk“ u pláže plné butiků, restaurací a  moderní arabské kultury. Studia a apartmány jsou velmi prostorné, takže jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Hotel se může pochlubit vlastním bazénem a čtyřmi restauracemi, kde se podává lehké občerstvení, jídlo formou bufetu a speciality à la carte. Velkou výhodou je to, že hosté mohou také využít veškerá zařízení hotelu Hilton Dubai Jumeirah, včetně soukromé pláže, lázeňských a rekreačních zařízení, dětského klubu a restaurací.

Poloha:

Nachází se na "The Walk", rušné promenádě v centru Jumeirah Beach. Tento hotel je v docházkové vzdálenosti od kaváren, butiků a zábavních podniků v Dubai Marina a v dosahu centra Dubaje. Doba transferu z mezinárodního letiště v Dubaji: 45 minut.

Pokoje:

362 moderních studií a bytů na 42 podlažích. Většina s balkonem / terasou, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, Wi-Fi, budíkem / rádiem, telefonem, připojením k internetu a minibarem, trezorem, žehličkou a prknem a fénem.

Stravování:

V budově hotelu se nachází 3 restaurace, vinárna a panoramatický noční bar Pure Sky Lounge umístěný ve 35. patře. Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze - večeře formou bufetu nebo možnost využití a la carte restaurací v hotelu Hilton Dubai Jumeirah Resort.

Ostatní:

Velký bazén a zastíněný dětský bazén. Health Club s fitness centrem, saunou a parními místnostmi. Na pláži Hilton Dubai Jumeirah Resort je k dispozici výběr vodních sportů a dětské hřiště (4–12 let). Bezplatná kyvadlová doprava do hlavních nákupních center a atrakcí. Hilton Dubai The Walk je propojen lávkou s Hilton Dubai Jumeirah a sdílí mnoho zařízení včetně soukromé pláže, rekreačních zařízení, klubů pro děti, restaurací a lázní.